Dane kontaktowe

Nieruchomości WIELUŃSKI Sp. z o.o.

54-130 Wrocław, ul. Bulwar Ikara 26/3u

 tel. 71 30 77 500

Klauzula RODO

Pracownicy

Marcin Wieluński
 

Prezes Zarządu

Numer telefonu: 731 585 575
E-mail: marcin@wielunski.eu

Zdzisław Caban
 

Doradca Klienta - domy i grunty.

Numer telefonu: 665 074 034
E-mail: caban@wielunski.eu

Stanisław Raczek
 

Doradca Klienta - domy i grunty.

Numer telefonu: 603 350 737
E-mail: raczek@wielunski.eu

Maciej Kucharski
 

Doradca Klienta - mieszkania i domy.

Numer telefonu: 575 101 800
E-mail: mkucharski@wielunski.eu

Izabela Kościukiewicz
 

Doradca Klienta - mieszkania

Numer telefonu: 732 601 606
E-mail: iza@wielunski.eu

Michał Socha
 

Doradca Klienta - mieszkania

Numer telefonu: 577 877 422
E-mail: socha@wielunski.eu

Aleksandra Lewicka
 

Doradca Klienta - mieszkania

Numer telefonu: 575 757 116
E-mail: ola@wielunski.eu

Łukasz Andrusyna
 

Doradca Klienta - mieszkania

Numer telefonu: 576 115 757
E-mail: lukasz@wielunski.eu

Arnold Kumór
 

Doradca Klienta - nieruchomości komercyjne

Numer telefonu: 530 114 999
E-mail: arnold@wielunski.eu

Kontakt

E-mail**:

Telefon**:

Treść wiadomości:

Wpisz wynik działania*:

Vv

* Pola wymagane

** Proszę wypełnić pole obowiązkowe e-mail lub telefon