Dane kontaktowe

Nieruchomości WIELUŃSKI Sp. z o.o.

54-130 Wrocław, ul. Bulwar Ikara 26/3u

 tel. 71 30 77 500


Kontakt

E-mail**:

Telefon**:

Treść wiadomości:

Wpisz wynik działania*:

Vv

* Pola wymagane

** Proszę wypełnić pole obowiązkowe e-mail lub telefon

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883) wypełniając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wykorzystywanie ich tylko do wewnętrznych celów statystycznych i marketingowych. Jednocześnie masz prawo wglądu do swoich danych, ich poprawienia lub usunięcia.

Pracownicy

Marcin Wieluński
 

Prezes Zarządu

Numer telefonu: 731 585 575
E-mail: marcin@wielunski.eu

Zdzisław Caban
 

Doradca Klienta - domy i grunty.

Numer telefonu: 665 074 034
E-mail: caban@wielunski.eu

Michał Jakieła
 

Dyrektor biura. Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych.

Numer telefonu: 697 597 407
E-mail: jakiela@wielunski.eu

Stanisław Raczek
 

Doradca Klienta - domy i grunty.

Numer telefonu: 603 350 737
E-mail: raczek@wielunski.eu

Anna Wilkus
 

Doradca Klienta - nieruchomości komercyjne

Numer telefonu: 530 114 999
E-mail: anna@wielunski.eu

Maciej Kucharski
 

Doradca Klienta - mieszkania i domy.

Numer telefonu: 575 101 800
E-mail: mkucharski@wielunski.eu

Izabela Kościukiewicz
 

Doradca Klienta - mieszkania

Numer telefonu: 732 601 606
E-mail: iza@wielunski.eu

Patrycja Kwiek
 

Doradca Klienta - mieszkania

Numer telefonu: 575 757 116
E-mail: patrycja@wielunski.eu

Magdalena Pliszek
 

Doradca Klienta - mieszkania

Numer telefonu: 605 984 457
E-mail: magda@wielunski.eu

Marta Stranc
 

Doradca Klienta - mieszkania

Numer telefonu: 576 115 757
E-mail: marta@wielunski.eu

Ievgeniia Walczak
 

Doradca Klienta - mieszkania

Numer telefonu: 576 275 757
E-mail: ic@wielunski.eu

Michał Socha
 

Doradca Klienta - mieszkania

Numer telefonu: 577 877 422
E-mail: socha@wielunski.eu